РОЗТАШУВАННЯ

Дитячий табір «EuroCamp» з 2015 року знаходиться на території Національного парку «Межигір‘я» (колишня приватна резиденція президента в с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області), який розташований на правому, високому березі річки Дніпро. Основні деревні породи тут – граб, сосна, дуб, вільха, біла акація. Також, значна кількість рослин та дерев занесені у Червону книгу України.

Національний парк «Межигір’я» має багату та цікаву історію. Тут діти дізнаються на екскурсіях про давній Спасо-Преображенський монастир, на руїнах якого була побудована урядова резиденція для партійних діячів УРСР. Також, побачать фізкультурно-оздоровчий комплекс, головний будинок – «Хонку», будинок «Пеньки», античний куточок, безліч фонтанів, декілька водоспадів, та десяток ставків, в яких  плавають золоті рибки, форель, черепахи та качки.

На території парку окрім качок та куріпок живуть червонокнижні дрохви та степові журавлі, лебеді та білочки, яким збудували домівки.  По території вільно пересуваються зайчики та кролики. А ще тут живуть справжні Бембі, за якими можна поспостерігати зблизька, погладити і навіть погодувати травичкою.

Діти матимуть можливість відвідати качину ферму і фазанарій, зоопарк, який займає досить велику територію, де розташовані вольєри зі страусами, оленями, кабанами, муфлонами, антилопами, фазанами, ламами та іншими.

Окрім зоопарку, діти відвідують кінологічний центр. Саме цей кінологічний центр одним із перших в Україні почав дресирувати собак для бійців на Сході. Кінологи демонструють дітям кубки та нагороди здобуті собаками, як собаки вміють знаходити щось, бути поводирями. Діти мають змогу побачити грумерську, тренажерний зал, навчальний майданчик, кімнату для догляду за собаками. Ну і, звичайно, отримати неймовірні позитивні емоції від знайомства із собаками-вихованцями елітних та рідкісних порід, серед яких є: тибетський мастиф, кавказькі вівчарки, ньюфаундленд, кане-корсо та інші.

Батьки та рідні, провідуючи свою малечу під час перебування у нашому таборі, можуть прогулятися по території Національного парку (за межами табору), покататися на велосипедах чи здійснити екскурсію на електромобілі, влаштувати пікнік, піти у кав’ярню чи ресторан або ж просто гарно провести разом час та прогулятися.