залиште Ваш відгук 🙂

Самый-самый лучший лагерь!!!! Отправляла впервые детей в 9 лет, очень переживала, но по факту дети остались в восторге и в следующем году ехали с удовольствием. Красота. Интересно. Вкусно. Много разных активностей и мастер классов. Спасибо вам!!!

Екатерина 11.09.2019


Цього літа в таборі був мій син. Коли дивилася на сайті куди відправляю дитину, нажаль, не було описано умов проживання))), можливо для когось це важливо: діти жили в ангарі, всі разом, спали на 2поверхових ліжках. Між дівчатами та хлопцями перегородка-шкаф. Душ 7 шт літній, два туалета і кілька біотуалетів. До столової потрібно йти хвилин 15, але то на користь). Харчуванням син був задоволений. Табір йому дуже сподобалося, він із задоволенням планує на наступний рік. Організація чудова, діти були зайняті підготовкою до флешмобів, змагань, конкурсів. Проводилися екскурсії по території- зоопарк, кінологічна станція, коні, сігвеї, гольф, футбол, теніс…
Дуже дякуємо!

Юлія 09.09.2019


Велика подяка за організацію літнього відпочинку для дітей учасників бойових дій. Донька була в кінці серпня на таборі в Межигірї. Дитина повернулась додому з позитивом, з гарним настроєм та відчуттям, що гарно провела літо. Дякую всім хто причетний до організації табору, та проявив турботу та увагу до наших дій. Дякую, що навчили дітей новому та разом з ними були ці дні. ДЯКУЄМО!!!

Валентин 09.09.2019


Величезна подяка за незабутній відпочинок!!!

Тетяна 31.08.19


Спасибо огромное вожатым третьей смены: Ольге Вадимовна, Эдуард Валерьевич и третий вожатой (извените не помню как звали )было все очень классно. Хоть мы были и первый раз, ребенку очень понравилось, надеюсь это будет не последняя наша встреча с вами. Очень будем старатся приехать еще раз к вам в лагерь.

Елена 15.08.2019


Так вони відпочивали 12 днів…Весело, душевно, тепло, цікаво, яскраво, відверто, бурхливо,  насичено, інтенсивно і по різному. Дякуємо #EurocampМежигіряДитячийтабір#за різнобарвну палітру почуттів та емоцій наших синочків.

Наталія 02.08.2019


Огромное спасибо за познавательное и всестороннеразвивающее время для наших детей, эмоции остались очень положительные!!!

Анна  20.07.219


Дякую всім причетним до чудового, змістовного, активного відпочинку моєї дитини. 10 днів відпочинку промайнули дуже швидко. Кожен день був особливим і сповнений нових вражень і відкриттів. Діти дослідили, напевно, всі куточки національного парку Межигір’я і скористалися всіма можливими розвагами в ньому. ПРОФЕСІЙНІ, ЕРУДОВАНІ, ТАКТОВНІ, КРЕАТИВНІ, ПОЗИТИВНІ вихователі 4 загону низький уклін вам! Наснаги, натхнення на подальшу роботу.

Юлія 20.07.2019


Хочу розповісти про дитячий табір Eurocamp. Нам випала чудова можливість провести тут 11 пречудових днів:

– Дискотеки (ось,  де можна похизуватися вміннями та стилем),

– Ігри та захоплюючі квести (логіка,  швидкість,  командний дух),

– Майстер-класи на будь-який смак (розшируємо свої вміння та навички),

– Хореографічні,  спортивні, фото,  відео та різноманітні  веселі змагання (2 загін набрав найбільше голосів за креативне фото і радощів було цілий океан),

– Вечірня пошта (де можна анонімно написати приємного листа) ,

– Кулінарні шедеври своїми рученятами (цей захід з хінкалі та морозивом припав до душі особливо) ,

– Гольф та міні гольф (тепер ми знаємо назви всіх ключок та трохи володіємо такими навичками),

– Стрільба з луків та лазерної зброї,

– Картінг,

– Міні зоопарк з пречудовими тваринами,

– Бізнес день,  де команди заробляли гроші,  проявляючи свої здібності,

– Іноземна мова,

– Найприємніші вожаті-вихователі від Бога!  Люди,  які люблять та поважають дітей, ставляться гідно до їх потреб та почуттів,

– Багато друзів,  з якими обмінялися телефонами і обов’язково будемо зустрічатися. А ще чарівна природа і багато всього того,  що дитяче серце і висловити не зможе,  але очі блищать від щастя та суму. Сльози котяться,  треба розлучатися. Чекайте на нас в наступному році!!!!  Хто ще не знає,  куда везти діточок,  щоб відпочили,  везіть в Eurocamp Межигір’я. Дякую всім,  хто зробив відпустку моєї малечі такою насиченою та чудовою. Ви найкращі!!!

Елизавета 19.07.2019


Дякую всім організаторам відпочинку!!! Ви найкрутіші!!!  Eurocamp – це супер!! Діти приїхали надзвичайно вражені всім.

Інна  19.07.2019


Спасибо огромное всем, кто сделал этот отдых в Межигорье возможным!
Не знаю, кому понравилось больше, детям или маме 🙂 Я точно в восторге! А дочка-подросток уже грустит по всем друзьям, по вожатому и по чудесной атмосфере лагеря! И смеётся вечером, что уже готова занимать очередь в душ 🙂 Спасибо огромное, Eurocamp – “Межигір’я” Дитячий табір за чудесные эмоции и прекрасный отдых!

Валерия 19.07.2019


Велике дякуємо за чудові емоції дітей та гарний настрій адміністрації, найкращим вожатим 1 та 4 загону. Відпочинок сподобався, діти чекають повернення у наступному році!!!

Ірина 19.07.2019.


Дітям дуже сподобалося. Чудові вожаті першого та третього загонів. Вдячна вам за турботу та піклування! Діана та Карина чудово відпочили та провели час.

Светлана 19.07.2019


Дякуємо за гарний відпочинок! все дуже класно, дитина задоволена та готується на наступний рік до вас. Табір на висоті, дуже гарна організація дозвілля, розваг та чудові вожаті.

Ліля 19.07.2019


Добрый вечер! Перед сном сегодня забрали Настюшу, спасибо Вам огроменное!!!! это наш первый лагерь и мы очень переживали чтоб понравилось!!!! ребёнок в восторге, всю дорогу домой, не умолкала рассказывая за лагерь 🥰ребёнок счастлив 😊 , столько всего было интересного, познавательного, ооочень хвалит, что вкусно кормили! Спасибо Вам большущее за счастливые эмоции ребёнка! В следующем году обязательно приедем к Вам еще!

Юлия, 18.07.2019


Доброго дня! Хочем Винести подяку, Директору такого чудового лагера, а також Вожатим 3 зміни. Побажати здоров’я, і здійснення мрій, Ви найкращі.

Іра 12.07.2019


Доброго дня!!! Хочу подякувати табору Eurocamp за відпочинок моєї доньки. Це найкращий табір де панує креативна, творча та сімейна атмосфера. Безпека моєї дитини була на найвищому рівні, всі умови проживання та харчування було бездоганним. При таборі є лікар, але жодних проблем зі здоров’ям не виникало. Окремо хочу подякувати найкращих вожатих 1 загону: Інну Борисівну та Богдана Сергійовича. Вони точно виграли б в номінації “Запальні вожаті”. Саме до цього табору моя дитина хоче повертатися знову і знову. За ці 11 днів донька отримала море позитивних і незабутніх емоцій. Дякую вам. Натхнення та наснаги у вашій роботі!

Наталія 08.07.2019


Наші діти самі найкращі! Дякуємо  вам за турботу і піклування. Я сьогодні була присутня як діти обнімалися та цілувалися перед розставанням, … ком в горлі, вони всі ридали, ми були зворушені! Я думаю це найкраща оцінка табору! Люди, ви найкращі!

Наталія 06.07.2019


Дякуємо Eurocamp – “Межигір’я” Дитячий табір! Дуже – дуже сподобалось!!!!!! Творчо, креативно, небуденно..Дякуємо за позитивні емоції, радість! Чудовим вожатим за щирість і щедрість душі.

Христина 06.07.2019


Ось і завершилася чотириденна пригода мого сина.

Що він відчуває? Як все сприйняв? З ким знайомився, що бачив, де побував, чого навчився… що їв? 🙂 Тисячі запитань від мами і тата, які ще одну ніч почекають на відповідь – ми вирішили не давати сину із собою мобільний, тримаючи зв’язок з вожатими і щоденно відслідковуючи перебіг подій на сторінці дитячого табору у ФБ. Ну, що я вам скажу: дорослу дитину важко відпускати, а тут 8-річний хлопчик… 🙂 ))) Але то були швидше мої проблеми, а ніж Івасика . Щиро дякуємо організаторам, педагогам, керівництву і волонтерам за здорову, щасливу, усміхнену і “подорослішалу” нашу дитину. Дякуємо за інформування (фото-звіти були детальні), за цікаву програму, за смачну їжу … за стильний чуб 🙂 ))) Бажаємо всім діткам здоров’я, а колективу Eurocamp – “Межигір’я” Дитячий табір – творчої наснаги дарувати малечі, юнакам і дівчатам радість неймовірного літнього відпочинку!

Оксана 21.06.2019


Приємно, що діток кожного дня займають різноманітними веселощами та цікавинками)). Гольф, чудові, красиві та лагідні коники, прогулянки на сігвеях та багато іншого. Вечорами я своїх переслухати не можу – стільки у них приємних вражень. Дякуємо за таке ставлення до дітей!

Елизавета 11.06.2019


Діти в таборі. Вже четвертий рік поспіль починаємо літо з Eurocamp – “Межигір’я” Дитячий табір. Кожен рік повертаємось сюди, як додому. Неймовірні враження , чудове дозвілля, розвиток.. і спогади на весь рік. Дякую Inna Stefanyshyn за любов до хлопчиків та дівчаток ❤️. Дякую Денис Тарахкотелик за створення і підтримку цього дитячого табору – місця, настільки дружнього для дітей. До речі, табір для дітей, чиї батьки захищали Україну – безкоштовний 😉

Наталія 08.06.2019


Здравствуйте! Хотела бы выразить огромную благодарность организаторам и сотрудникам лагеря за прекрасную организацию отдыха детей. Мой сын был впервые в лагере и остался в полном восторге. Ему очень понравились вожатые,конкурсы, экскурсии, ….. он приобрел новых знакомых. От себя хочу сказать большое спасибо за все что Вы для нас делаете. Спасибо за фотографии на фейсбуке, просмотр доставлял огромное удовольствие, даже если сын не рассказывал о всех событиях, было понятно, что лагерная жизнь “кипит”. Не скрою, что очень переживала, впервые отдавая ребенка, но уже в первый день встречая его, поняла, ОН СЧАСТЛИВ. МОЙ СЫН В НАДЕЖНЫХ РУКАХ, о нем заботятся и с ним ничего не случится. Еще раз большое спасибо за все! Будем вдвойне счастливее, если еще раз, когда нибудь,получится к Вам попасть.


Спасибо организаторам данного проекта. Сыну 12 лет, все очень понравилось . Но очень много нужно ходить, кто не привык, вам не сюда. По приезду домой- душ и спать. Плюс- это целый день на свежем воздухе, и ни одного звонка маме (вопрос – а почему? Ответ – нет времени). Спасибо ещё раз организаторам данного проекта.


Хочу выразить благодарность организаторам за возможность провести пять чудесных дней в лагере. Вожатым и воспитателями, которые дарят деткам радость и море положительных эмоций. Огромное спасибо всем Вам!!!


Хочу поблагодарить смену с заезда в Межигорье(1.08.16-5.08.16). Сын очень доволен! Особенно благодарна девушке, которая дала на проезд ребенку домой. Спасибо вам огромное!!!