Залиште ваш відгук

Останні відгуки

Неделя счастья перед школой

Rated 5 out of 5
17.09.2021

Команде вожатых и всего персонала огромное СПАСИБО за неделю счастья перед школой.Эмоции переполняют детей,их рассказы о том,как все было круто-не переслушаешь!Детям понравилось всё,организация досуга ,актвности,пмтание-всё на высоте.Благодаря сотрудникам лагеря мы поставили яркую,жирную точку на уходящем лете и вдохновленными,отдохнувшими дети стартуют в новый учебный год!
Р.S.Будем рады посетить Ваш райский уголок летом 2022!

Ольга

Хороший табір, розвиток дитини

Rated 5 out of 5
11.09.2021

Коли дитина проситься ще, це і є показник роботи. Весело, цікаво, сучасно. Єдине дівчата різного віку живуть всі разом, і на 2 поверсі не дуже зручно спати, але всі проблеми вирішуються))). Гарні тім-лідери. Харчування чудове, друзі, активності+. Молодці

Тетяна

Дитина плакала

Rated 5 out of 5
09.09.2021

Син був у цьому таборі вперше. І так, дійсно він плакав, тому що закінчилась зміна… Просився ще на одну. Вважаю, що це найвища оцінка. Дуже сподобались тім-лідери, харчування, заходи, які проводились щодня, природа.
ДЯУУЄМО і чекаємо наступне літо)

Ірина

Табір просто супер?Рекомендуємо?

Rated 5 out of 5
08.09.2021

Доброго вечора! Наша сім’я хоче висловити велику вдячність за чудовий табір. Дитина отримала масу задоволення. Кожного дня нові емоції, хороший догляд за дітками, прекрасне харчування…. Табір дуже хороший. Окрема вдячність усім вожатим за їх терпіння, розуміння і відповідальність. Дякуємо Вам велике за чудове перше враження для дитини. Оцінка відмінно. ??

Жанна

Супер

Rated 5 out of 5
22.08.2021

Добрый день! Хочу оставить отзыв о лагере! Это пожалуй лучший лагерь из всех ,в которых был мой сын! Вожатым отдельная Благодарность за терпение и устойчивость ? Благодарим за тёплые воспоминания за все лето?❤️

Анна

Цікаво,різноманітно.

Rated 3 out of 5
14.08.2021

Перший раз дитина була в таборі,взагалі.Взяли путівку на 7 днів.За весь період дитина відвідувала різні екскурсії,проходили цікаві квести,ігри.Вожаті молодчинки!!!!Велика і окрема подяка Надії Михайлівні!Вона завжди намагалася допомогти у вирішенні різних проблем та зацікавлювала постійно дітей.АЛЕ!Є питання до організаторів:чому за всі 7 днів не було шоу дослідів???За цей час діти не сходили на лабіринти???Дуже прикро…..І ще один ДУЖЕ великий мінус-це дорога до їдальні!!!!Дітям було дуже важко після прийому їжі підійматися такою крутою горою!!!!Надіюся,що в подальшому ви зміните щось для покращення умов дітям!!!!За проживання та безсонні ночі я промовчу взагалі….Син сказав,коли ми його забирали,що він дуже радий,що забрали його з армії(((Якось так…..

Наталія

Не те на що очікували))

Rated 2 out of 5
13.08.2021

Доброго дня!
Цього літа вирішили відправити дітей сюди на відпочинок. Попри чудові та гарні картинки на фото, відпочинок не сродобався. Умови для проживання не дуже, адже насправді кімнат окремих не має, дитина почувається дуже не затишно, коли її спальне місце знаходиться, як в казармі, де спить ще 40-50 чоловік. Годують смачно та добре, але між основним прийомами їжі діти не можуть купувати та приносити їжу в кімнату, навіть якщо це сухе печиво чи бублики….А дітям завжди хочеться щось погризти… Не дуже й те що столова знаходться далеко, і це челендж, щоб дійти…
На пляж печіво не можна, телефон забрали, на вулиці холодно – питання що робити на пляжу?.??
Ти не можеш зайвий раз коли хочеш прийти у кімнату та вщяти що треба без команди…та й навіщо йти – кімнати ж не має…
Ще не подобається лікар, який взалі не прислухався як лікувати. Дитина 15 років вже знає про те, які ліки потрібні саме їй при цбому стані, звернулася до лікаря, те що просила не дав, але дав інше. Що потрібно було виписку всієї медичної карти зробити, щоб він повірив?.?
Одним словом лише природа гарна, коли не має нормальних мов, не влаштовує….
Але природа, дійсно гарна та й діти, вожаті приємні, інакше би вже на другий деньпоїхала додому!!!…

Юлія

Лагерь в который хочется вернуться

Rated 5 out of 5
12.08.2021

Отдыхали в лагере с 12 по 23 июля 2021 года,в 4 Тиме, проживали в отеле Вышеград, вожатые Михаил и Инна. Интересный,насыщенный экскурсиями,мероприятиями,общением,позитивными эмоциями отдых. Проживание и питание в отеле очень понравилось,все вкусно,чисто,уютно. В лагере скучать не давали,постоянно дети были заняты,походы на пляж, катание на картинге,сигвеях, яхте, все что обещали по программе было выполнено, интересные конкурсы,дискотеки,спортивные состязания. Вожатые замечательные, дети в Тиме подружились, конфликтов не было. Единственное,что надо бы улучшить питание ( для нас это были ужины) в лагере,напоминали школьную не очень вкусную столовую и практически не было фруктов. Однако в целом,если жить в отеле , супер!!!! Просто в лагере не ночевали и оценить не могу. Приедем ещё и пригласим друзей. Большое спасибо!!!!

Наталья

Хороший лагерь! Реномендую!

Rated 5 out of 5
10.08.2021

Очень хороший лагерь! Спасибо вожатым! Разнообразная программа, много мероприятий, вожатые всегда на связи. Единственный минус – очень крутой спуск (и потом подъем) к столовой. Если бы она была поближе, было бы вообще все на 10+.
Спасибо организаторам!

Шушковська Олена

Відпочинок липень 2021 рік

Rated 4 out of 5
10.08.2021

Мій син відпочивав у липні. Йому все сподобалось. Незважаючи на те, що в лагері він зламав руку-залишився до кінця зміни. Тому син задоволений залишився. В самому лагері є проблеми з організацією по прийому документів. І в приміщенні, де перебувають діти-жарко. Тому думаю організатори приймуть до уваги це. Дякую!!!!

Людмила