– Як підготувати дитину до відпочинку у дитячому літньому таборі –

Для комфортної і швидкої адаптації у дитячому таборі ми підготували кілька порад, які можуть стати корисними, особливо, якщо це перший самостійний відпочинок вашої дитини.

 • Підготуйте заздалегідь перелік всіх необхідних документів (складіть все в один файл), а також не забудьте про наявність путівки в електронному чи друкованому форматі.
 • Подбайте про психологічну підготовку та емоційний стан ваших дітей. Налаштуйте дітей на приємний, активний відпочинок. Розкажіть про можливість гарно провести час та отримати багато позитивних незабутніх емоцій, відвідати цікаві екскурсії, гуртки та спортивні заняття, знайти нових друзів, oздоровитися, підвищити рівень володіння англійською мовою, продемонструвати свої здібності, навчитись чогось нового.
 • Розкажіть дітям про важливість дотримання правил перебування на відпочинку. Проінформуйте, що за порушення правил та чинного законодавства (крадіжка, дії, які можуть завдати шкоди їхньому здоров’ю чи здоров’ю оточуючих, паління, вживання алкогольних напоїв або наркотичних речовин, аморальна поведінка), вони можуть бути достроково (протягом доби) відраховані з дитячого табору і відправлені додому за рахунок батьків. Повідомте дітей, що батьки / опікуни несуть матеріальну відповідальність за завданий збиток майна на території табору.
 • Не перевантажуйте сумку / валізу дитини великою кількістю речей. Бажано, щоб всі вони помістилися в одну спортивну сумку / валізу. Дітям віком 8-12 років позначте речі індивідуальною міткою.
 • Не дозволяйте дітям перед дорогою їсти фаст-фуд чи іншу шкідливу їжу. В дорогу дитині покладіть ту їжу, яка дійсно необхідна і корисна! Врахуйте, що в автобусі їсти не бажано. У дитячому таборі за санітарними нормами дітям дозволено мати з собою лише негазовану воду, льодяники без начинки, галетне/сухе печиво. Всі інші продукти харчування, які ви дасте дитині з собою, не дозволяється брати з собою в дитячий табір і будуть вилучені у день заїзду.
 • Нагадайте дитині про необхідність дотримуватися правил особистої гігієни.
 • У день заїзду повідомте медичний персонал, педагога-організатора про наявність у дитини алергії чи інших захворювань щодо обмежень вживання певних продуктів. Якщо Ваша дитина повинна приймати ліки на регулярній основі,протягом перебування у дитячому таборі – необхідно попередити про це нашого лікаря чи медсестру у день заїзду, а також передати їм рецепт з призначенням та медикаменти.
– Якщо дитина вже перебуває на відпочинку у дитячому літньому таборі –

Вірте в те, що Ваша дитина не підведе Вас під час відпочинку в дитячому таборі, і неодноразово кажіть їй про це.  Переконайте дитину в тому, щовона вже доросла і самостійна і може досягнути успіху. Висловлюйте своє схвалення з приводу досягнень дитини.

Під час спілкування з дитиною по телефону, намагайтесь:

 • поцікавитись, що нового, цікавого і корисного дізналася Ваша дитина за день;
 • не піддаватись сумному настрою дитини та не робити поспішних висновків;
 • обговорювати з дитиною час Ваших дзвінків і не порушувати цю домовленість, так як це дуже важливо для емоційного стану дитини.
 • не акцентувати увагу на тому, що знаходитесь в цей момент на відстані.

В разі виникнення труднощів у Вашої дитини в дитячому таборі, постарайтеся заспокоїтись і уважно її вислухати, зв’яжіться з педагогом – організатором, і обговоріть ситуацію, що склалася.

Ви також можете звернутися за допомогою до психолога чи директора дитячого спортивно-розважального табору “Eurocamp”, які завжди допоможуть Вашій дитині і нададуть кваліфіковану допомогу.

– Відвідування дитини, яка перебуває у дитячому таборі –

Ви можете відвідати дитину в будь-який день з 09:00 до 20:00 год., заздалегідь попередивши про це педагога-організатора дитини. Ми не рекомендуємо забирати дітей в перші три дні зміни, під час прийому їжі, тихого часу та пізно ввечері.

Не порушуйте обіцянок: якщо Ви домовились з дитиною про зустріч, старайтесь приїхати та відвідати її.
В іншому випадку це може сильно вплинути на її емоційний та психологічний стан.

Якщо дитина засмучена – не піддавайтеся її емоційному стану і не робіть поспішних висновків.

***Важливо! Відвідування дітей особами в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння не допускається.
У відповідності до Санітарних правил і норм України, Типовим положенням про дитячі позаміські табори, правилами внутрішнього розпорядку – відвідування приміщення, де проживають діти категорично заборонено.

-Що потрібно для того, щоб забрати дитину з дитячого табору
на прогулянку чи кілька днів-

Попередньо повідомивши про Ваш візит, Ви зможете забрати дитину біля центрального входу в Національний парк «Межигір‘я» або ж на території парку (вхід на територію платний, згідно встановлених тарифів https://mnp.org.ua/%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%8b/?lang=ru).

Перед тим, як забрати дитину необхідно заповнити документ відповідної форми, який буде надано педагогом-організатором при зустрічі.

Що потрібно мати при собі, щоб заповнити відповідну форму?

Якщо Ви батько / мати / опікун:

 • Документ, який засвідчує Вашу особу (паспорт, або водійські права).

Якщо Ви не батьки /  опікун (в тому числі бабуся, дідусь, брат, сестра):

 • Документ, який засвідчує Вашу особу (паспорт, або водійські права);
 • Нотаріальне доручення від батьків /  опікуна на Вас (зразок можна отримати у педагогів-організаторів чи у менеджера дитячого табору);
 • Копія документів когось з батьків (паспорт або водійські права).

? Наші педагоги-організатори завжди знайдуть індивідуальний підхід та стануть кращим другом вашої малечі.