Дитячий табір  “Eurocamp” з 2015 року знаходиться на території Національного парку «Межигір‘я» (до 2014 року приватна резиденція Президента України в с.Нові Петрівці Вишгородського району Київської області), який розташований на правому, високому березі річки Дніпро.

НП «Межигір’я» має багату та цікаву історію. На екскурсіях діти дізнаються багато цікавого про давній Спасо-Преображенський монастир, на руїнах якого була побудована урядова резиденція для партійних діячів  УРСР. Також побачать фізкультурно-оздоровчий комплекс, головний будинок – «Хонку», будинок «Пеньки», античний куточок, побувають у кінологічному центрі.

Всі умови навколо сприяють відпочинку та оздоровленню дітей. Повітря тут значно чистіше, ніж у місті серед бетонних джунглів. Основні деревні породи у парку – граб, сосна, дуб, вільха, біла акація. Значна кількість рослин та дерев занесені у Червону книгу України. На території безліч фонтанів, декілька водоспадів, та десяток ставків, в яких  плавають золоті рибки, форель, черепахи та качки. Тут живуть червонокнижні дрохви та степові журавлі, лебеді та білки. По території вільно пересуваються зайці та кролики, а ще – справжні Бембі, за якими можна спостерігати зблизька.

Діти більшість часу проводять на свіжому повітрі: відвідують цікаві екскурсії, грають в гольф, катаються на сегвеях, беруть участь у гуртках, заняттях з тімбілдингу, майстер-класах, тощо. За сприятливих погодніх умов, діти відвідують спеціально облаштований пляж, купаються та приймають сонячні ванни. Під час екскурсійних прогулянок, діти відвідують фазанарій, зоопарк, який займає досить велику територію, де розташовані вольєри зі страусами,  кабанами, муфлонами, антилопами, фазанами, ламами та іншими.

Також тут знаходиться кінологічний центр, де можна побачити грумерську, тренажерний зал, навчальний майданчик, кімнату для догляду за собаками. Ну і звичайно, отримати неймовірні позитивні емоції від знайомства із собаками-вихованцями елітних та рідкісних порід, серед яких є: тибетський мастиф,  кавказькі вівчарки, ньюфаундленд, кане-корсо та інші. Саме цей кінологічний центр одним із перших в Україні почав дресирувати собак для бійців на Сході. Кінологи демонструють дітям кубки та нагороди здобуті собаками, розповідають про особливості їх дресирування для різних потреб.

Батьки та рідні, провідуючи свою малечу під час їхнього перебування у нашому таборі, можуть прогулятися по території Національного парку (за межами табору), покататися на велосипедах чи здійснити екскурсію на електромобілі, влаштувати пікнік, піти у кав’ярню чи ресторан, побувати на дитячому майданчику “Kids’ Club” або ж просто гарно провести разом час та прогулятися (вхід на територію НП «Межигір’я» платний, згідно тарифів

Наведіть курсор на карту, щоб побачити цікаві локації: