EUROCAMP – ЦЕ СУЧАСНИЙ, АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ДІТЕЙ

З 2015 року дитячий спортивно-розважальний табір «Eurocamp» знаходиться на території Національного парку «Межигір‘я» (с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області).
Окрім активного відпочинку, різноманітних сучасних розваг та позитивних емоцій, оздоровленню сприяють природні умови Національного парку «Межигір’я», який розташований на березі Київського моря (детальніше у розділі “Розташування”). Навколо дитячого табору ліс – тому повітря тут значно чистіше, ніж у місті серед бетонних джунглів. Основні деревні породи у парку – граб, сосна, дуб, вільха, біла акація. Значна кількість рослин та дерев занесені у Червону книгу України. На території парку живуть та вільно пересуваються червонокнижні дрохви, степові журавлі, лебеді, білки, зайці, кролики та олені.

Кожного року ми намагаємось організувати програму перебування дітей у нашому таборі максимально цікавою,сучасною та пізнавальною.
Ми поринаємо у світ пригод, навчаємось нового в ігровій та цікавій формі, застосовуємо інтерактивні методи. Іноді у малечі немає ні часу, ні бажання на мобільні телефони навіть у вільний час.
За сприятливих погодніх умов діти відвідують спеціально-облаштований пляж, купаються та приймають сонячні ванни.

Вікова категорія: 8 – 16 років (включно).

У нашому таборі 5-ти разове збалансоване харчування: сніданок, другий сніданок, обід, полуденок, вечеря. Меню розроблено дієтологами згідно нормативних стандартів харчування дітей у  дитячому таборі. Харчування надається кейтеринговою компанією (з усіма дозвільними документами) у їдальні Національного парку «Межигір’я».

ПРОГРАМА

✔️пізнавальні екскурсії на території НП «Межигір’я»
✔️спілкування англійською мовою
✔️незабутні прогулянки на яхті по київському морю
✔️ психологічні та бізнес-тренінги
✔️ катання на сегвеях та дрифткарах
✔️ гра в гольф з професійним тренером
✔️ розвивиток навиків стрільби з лука
✔️ тімбілдінги та квести
✔️ творчі майстер-класи
✔️ тематичні гуртки, спортивні змагання, вікторини та розвиваючі ігри
✔️ затишні вечори з гітарами біля багаття

Чому варто обрати Eurocamp для літнього відпочинку дитини?

✔️чудові умови для оздоровлення
✔️безпечний та комфортний літній відпочинок
✔️кваліфіковані педагоги-організатори
✔️сучасні розваги та пізнавальні екскурсії
✔️25 годин / тиждень спілкування англійською мовою
✔️розвиток нових здібностей та лідерських якостей
✔️неймовірно красива територія
✔️5-ти разове збалансоване харчування

Адміністрація дитячого спортивно-розважального табору “Eurocamp” залишає за собою право корегувати програму відповідно до погодніх умов та інших непередбачуваних обставин.

Діти відвідують пізнавальні екскурсії за власним бажанням. В разі відмови, дитина залишається на території табору та займається з дітьми іншого загону відповідно до запланованого розпорядку дня.